Plus Surgical Sutures

Uygulama Alanları

Güvenilir ve kanıtlanmış kalite. Duyarlı hizmet.

uygulama alanları
Genel Cerrahi

Çok çeşitli sağlık problemlerini ve hastalıklarını tedavi etmek için çeşitli cerrahi prosedürlerin gerçekleştirilmesini içeren tıbbi bir disiplindir. Genel cerrahlar, özellikle karın ve buna bağlı organlarla ilgili olanlar olmak üzere birçok hastalık tipini teşhis edebilir. Cerrah ayrıca torasik bölgeyi, tiroiddeki bezleri ve fıtıkları da tedavi edebilir.

Ortopedik Cerrahi

Tam eklem değişimlerinden omurga ameliyatlarına kadar ortopedik prosedürler, güvenli ve güvenilir yara kapanmasını sağlarken verimliliği en üst düzeye çıkaran dikiş çözümleri gerektirir. Ortopedik ürün gruplarımız, herhangi bir prosedürü başarıyla tamamlamanız için size doğru araçları sunan geniş bir çözüm yelpazesi sunar.

Ürolojik

"Plus Surgical" Sütürleri, ürolojik prosedürlerin benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak için bir dizi sütür çözümü sunar. Sütürlerimiz, vazektomi tersine çevirme prosedürlerinden robotik yardımlı radikal prostatektomiye kadar spesifik ve anatomik zorluklar göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır.

Estetik ve Plastik Cerrahi

Estetik ve rekonstrüktif işlemlerde sütürün önemini biliyoruz. Özel olarak tasarlanmış kozmetik iğnelerimiz keskinliğini ve gücünü koruyan bir alaşımdan üretilmektedir. Burun estetiği (Rinoplasti), annelik estetiği, jinekomasti, karın germe ameliyatı, göz kapağı estetiği, göğüs estetiği, genital estetik vb. prosedür ne olursa olsun, estetik ve rekonstrüktif ihtiyaçlarınızı karşılayacak kaliteli ve uygun maliyetli ürünlere sahibiz.

Jinekoloji

"Plus Surgical" sütürler, ister açık, ister laparoskopik ister robotik bir prosedür uyguluyor olun, ihtiyaçları ve zorlukları karşılamak için kapsamlı bir ürün yelpazesine sahiptir. "Plus Surgical" sütürler, miyomektomi ve histerektomi gibi laparoskopik prosedürleri büyük ölçüde kolaylaştırır, sezeryan ameliyatlarında hassas ve güvenilir performans sunar.

Ağız ve Çene Cerrahisi

Diş hekimlerimiz ağız ve çene cerrahisi operasyonlarında yara kenarlarını birleştirmek,yarayı stabilize etmek, kanamayı durdurmak ve iyileşmeyi hızlandırmak için sütür kullanmaktadırlar. CE sertifikalı,ekonomik, güvenilir emilebilir ve emilemeyen sütür çeşitlerimizle diş hekimlerimizin operasyon esnasında yanlarındayız.

Oftalmik Cerrahi

"Plus Surgical" sütürler, en hassas oftalmik operasyonlarda olağanüstü performans sağlamak için geliştirmiş iğnelerimizle emilebilir ve emilemeyen bir dizi materyal mevcuttur.

Veteriner Cerrahisi

"Plus Surgical" Sütürleri, veteriner hekimlerimizin tüm cerrahi müdehalelerinde ihtiyaçlarına cevap verebilecek kalitede, CE sertifikalı, güvenilir, ekonomik ürünleri ile en büyük yardımcısıdır.

Kalp Damar Cerrahisi

Kardiyovasküler iğneler portföyü ile "Plus Surgical" sütürleri, cerrahların dikişe değil hastaya odaklanmalarını sağlayacak optimum kalitede malzeme sunar.

tr_TRTürkçe
Scroll to Top